470 genç ekibi sponsorlar arıyor

Dünya yelkenciliğinde sporcuların kullandıkları sponsorluklar, yarış hazırlık programları ve süreçlerinin en önemli destekçisi. Neredeyse olmazsa olmazı.

sirmakaraca2Optimist ve Laser sınıflarında başarılarını bu yıl binmeye başladığı 470 sınıfı ile sürdürmeyi hedefleyen sporcularımızdan                Sırma Karaca, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği aracılığıyla sponsor desteği ihtiyacını duyurdu.

Bu yıl İstanbul Yelken Kulübü sporcusu olan Sırma, yelken yarışçılık hayatına Marmara Yelken Kulübü’ nde başladı ve bu süreçte;

2009 Optimist Takım Yarışı Avrupa Şampiyonası’ nda ikinci olan Milli Takımımızın içinde yer aldı,                                                                                                                                               2011 Laser 4.7 Europa Cup – Lugano’ da Kızlar kategorisinde birinci,                                   2011 Laser 4.7 Avrupa Şampiyonası Kızlar kategorisinde altıncı,                                         2012 45. Balkan Şampiyonası – Yunanistan’ da Laser Radial sınıfında üçüncü

sirmakaracave 2013′ te yeni başladığı 470 sınıfında flokta ortağı Selin Başeğmez ile Türkiye Şampiyonası’ nda ikinci ve 46. Balkan Şampiyonası – Makedonya’ da üçüncü oldu.

Sözü daha uzatmadan Sırma Karaca’ nın mesajını paylaşalım:

Ben Sırma Karaca. Bu sene Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği ‘ni kazandım.Hazırlık sınıfında okuyorum. 

Yaklaşık 10 yıldır Yelken sporuyla beraber eğitim hayatımı yürütüyorum. Bu zaman süresince yarıştığım sınıflarda Türkiye Şampiyonlukları kazanıp ülkemi Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında temsil ettim. Avrupa Şampiyonalarında 2.lik ve 6.lıklarım var.

Şimdiki sınıfım, 4.70 Olimpik ve çift kişilik bir tekne. Dümende ben, flokta ortağım, 2016 Brezilya Olimpiyatlarına kadar uzanan süreçteki kamplara, kliniklere, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına katılmayı hedefliyoruz. 
Antrenman programımızı var gücümüzle sürdürürken en büyük sıkıntımız, tekne ekipmanlarının eski olması ve sorun çıkartması. Biz elimizden geldiğince yenilemeye çalışıyoruz ama 4.70 masrafları çok olan bir tekne ve sadece biz yetmiyoruz, sponsor desteği gerekiyor. Dünyadaki pek çok sporcunun böyle destekleri var ve başarıyı yakalamaları kolaylaşıyor.

Programımızdaki ilk önemli yarış, yarıyılda gireceğimiz Türkiye Şampiyonası ve kısa vadede en acil ihtiyacımız NorthSail marka yelken takımı. Biz kendi kaynaklarımızla bir noktaya kadar gelebildik. Kalanını toparlamak için size ihtiyacımız var.

Siz mezunlarımız, BÜMED ve bu büyük aile, bizim ilerlememize ve hedeflerimize ulaşmamıza destek vermek isterseniz çok seviniriz.

Çok Acil İhtiyacımız :
Ana yelken : 2.490 TL
Flok : 1,380 TL
Balon : 1,680 TL
TOPLAM : 5.550 TL

İletişim: karacasirma@gmail.com
Tel: 535 – 450 9182

https://www.northorder.com/securenew/470.php

https://www.google.com.tr/#q=sevim+sırma+karaca ”

2013 ilkbaharında olimpik sporcumuz Nazlı Çağla Dönertaş’ ın da 2016 Rio Olimpiyatlarına hazırlık programı için sponsorluk arayışı olmuştu.

Tüm sporcularımızın çok ihtiyaç duyulan “sponsorluk” konusunda olumlu gelişme sağlamalarını dileriz…

15/12/2013 – 12.55

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s