Team – TURX Umman’ dan kupayla döndü

teamturxteam
Extreme Sailing Series’in (ESS) 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında Muscat, Umman’ da düzenlenen ikinci ayağında ülkemizi temsil eden Turkish Extreme Sailing ekibi “Kaya Ropes Team TURX” beşinci oldu.
 teamturx muscat
Toplam 29 yarışın yapıldığı ESS 2015 ikinci ayağında aldığı bir birincilik, dört ikincilik ve iki üçüncülükle kısa sürede kaydettiği ilerlemeyi ortaya koyan ve ikinci grubun lideri konumuna gelen yelkencilerimiz Kaya Ropes Team TURX, bu derecelere ilave olarak start istatistiklerinin yüksek olması ve takım olarak sergiledikleri hızlı gelişme neticesinde Land Rover Above and Beyond Kupası’na layık görüldü.
teamturx logoKaptan Dirvana: İnandık, kazandık
ESS’de ilk kez yarıştıklarını söyleyen kaptan Edhem Dirvana, “Bunun için ilk günden inanarak çalıştık. Her etaptan, her yarıştan ders çıkardık, hayata geçirdik. Bu çabalarımızın sonucunda genel sıralamada üç basamak birden yükseldik ve Land Rover Above and Beyond kupasını Türkiye’ye getirdik. Bu etabı beşinci sırada bitirdik. Bu bizim dördüncülüğe de bir adım yaklaştığımız anlamına geliyor. Bize inanan ve işbirliği içinde olan ana sponsorumuz Kaya Ropes başta olmak üzere, diğer sponsorlarımız Number 1 TV ve Radyo ile Sailracing’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Extreme Sailing Series sekiz ayaktan oluşuyor ve yedinci ayağı 01 – 04 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul olarak programlı.
teamturx
Team – TURX ekibini ve ana sponsor Kaya Ropes’ u kutlar, başarılarının devamını dileriz.
20/03/2015 – 11.10                                                      Kaynak               Fotoğraf: Dila Toktamış

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s