Bayramda Kalamış Koyu’ ndayız, bekleriz

2K-Team-Racing-2014xDört Tekne. İki Takım. Büyük Eğlence.

ISTANBUL 2K TEAM RACING                                        03 – 05 Ekim                                                          ISTANBUL CRITERIUM 2014

2K Takım Yarışı seyircilerce tamamen izlenebilen yeni bir oyundur. Dört yıllık geçmişe sahip 2K, iki sabit omurgalı teknenin diğer iki sabit omurgalı tekne ile, uluslar arası 2K Takım Yarışı Birliği kural ve uygulamalarına uygun olarak yaptığı takım yarışının adıdır. Yarış, Orsa-Pupa Rotasında şamandıralar sancakta bırakılarak ISAF Ek D Takım Yarışı Kuralları ile gerçekleşir, balon yelkenler kullanılmaz ve azami mürettebat sayısı cins ile sınırlıdır. Bir takım, beşi aynı cinsten olmak üzere iki teknede toplam sekiz kişiden oluşur. 2K yarışlarının büyük bölümü, eğlence hedeflenerek geçerken, iyi bir sosyal program eşliğinde, her takımın kazanma şansını sonuna kadar sürdürebileceği bir aktivite formatı zenginliği sunulmaktadır.

2Kresim

iyk_logoİstanbul Yelken Kulübü tarafından 03 – 05 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Criterium 2014 yarışında Platu 25 tekneleri kullanılacak ve Umpire Kurulu’ nda Bruce Hebbert Chief Umpire (ISAF IJ/IU) GBR, Yalçın Gürkan (ISAF IJ/NU) TUR,  Bernard Kinchin (NJ/NU) GBR ve Burak Çelik (NJ/NU) TUR görev yapacak.

Katılan takımlar:                                                                                                               1) CHEESE SAILING (TUR)
2) CIRCOLO CANOTTIERI ANIENE TEAM (ITA)
3) MIDDLE EAST TECHNICAL UNIVERSITY TEAM (TUR)
4) ISTANBUL SAILING CLUB TEAM (TUR)
5) BAYERISCHER YACHT CLUB  (GER)
6) PENNINGMEESTER DMTRA    (NED)
7) TEAM TURQUOISE    (TUR)

Keyifli bir bayram olması dileğiyle…  

Tüm Hakları Saklıdır02/10/2014 – 11.15                                                                         

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s